робота кураторів 2017-2018

<<Милосердя медиків>>

    Студенти 27 групи разом з куратором Кравчук Ларисою Олександрівною активно долучилися до доброчинної акції,спрямованої на підтримку дітей з обмеженими фізичними можливостями,відвідавши Тернопільський обласний навчальний-реабілітаційний центр.

    Українські та іноземні студенти різних курсів та факультетів внесли свій посильний вклад в допомогу дітям даного закладу. Було придбано деяке медичне обладнання. Діти раділи відвіданам студентів-медиків,які частували солодощами. Їх оченята випромінювали вдячність і бажання нових зустрічей.


Протягом знайомства з кураторською групою було проведено збір інформації про склад групи, записи, потреби, захоплення студентів тощо. Відбулися вибори старости групи. На відкритому голосуванні обрали – Юлію Совіньяк. Проведено бесіду на тему: «Про організацію співпраці куратора і групи».

 

35 група I курсу медичного факультету

  Куратор групи проводить із студентами практичні заняття, тематичні бесіди, обговорює проблемні питання сьогодення. Студенти 35 групи відвідують практичні заняття і ретельно виконують лабораторні роботи.

З нагоди Дня захисника України, який відзначають у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 17 жовтня 2017 року відбулася святкова концертна програма «Я повернуся весною». Свято відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. Традиція шанувати Богородицю, як покровительку українського війська, прийшла ще від руських князів до козацтва. Це Свято було одним з найголовніших свят і для запорізьких козаків.У знак особливої поваги та подяки до наших воїнів, тих хто боронив та звільняв наші землі, а також тих, хто і сьогодні перебуває на передовій, студенти 26 групи І курсу медичного факультету разом з куратором Кирилів Марією Володимирівною  відвідали святковий концерт.

Студенти з особливою цікавістю поспілкувалися із асистентом кафедри мікробіології, вірусології та імунології Миколою Винничуком, (капітан медичної служби, виконує обов’язки начальника медичної служби артилерійської групи «Луганськ», начальник медичного пункту 1 артилерійського дивізіону 44 окремої артилерійської бригади), який продовжує виконувати свою місію у Збройних силах України. 


Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з живим.


Історичний музей

Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів
найбільший в Україні музей політичних в'язнів. Його відкрито і освячено 14 жовтня 1996 р.

Не можуть не вражати експозиції музею макет концтаборів, одяг та предмети побуту політв'язнів. А приміщення карцерів та камера смертників справляють шокуючі враження.

Студенти – медики 27 групи другого курсу з цікавістю та хвилюванням слухали розповіді екскурсовода – наукового працівника музею, який з глибоким знанням своєї справи, болем та тривогою розповідав молодим людям про найболючіші сторінки української історії, які міцно закарбувалися у стінах музею, з шаною та гордістю розказував про тих людей, героїв нашої нації, які творили історію незалежної України та своїм життям пожертвували заради її світлого майбутнього.

Підготувала доц. кафедри загальної хімії Бекус Ірина Романівна.

ĉ
Наталія Іванівна Бурмас,
17 жовт. 2017 р., 03:51
ĉ
Лариса Олександрівна Кравчук,
23 лют. 2017 р., 00:46
ĉ
Лариса Олександрівна Кравчук,
11 трав. 2017 р., 04:35
Ċ
Марія Володимирівна Кирилів,
25 жовт. 2017 р., 10:00
ĉ
Анна Євгенiвна Демид,
17 лист. 2017 р., 04:34
Comments