Кафедра‎ > ‎

ФОТОАЛЬБОМ

 
 
Студентка фармацевтичного факультету 5 гр. Атаманюк Ольга на занятті з неорганічної хімії проводить дослід "Відновлення воднем оксиду купруму (ІІ)" (2016 р.)
 Студентка фармацевтичного факультету 
5 гр. Гулька Іванна виконує завдання теоретичної частини заняття з неорганічної хімії (2016 р.)
 
 
  Студентки фармацевтичного факультету 1 гр. Снігур Олександра та Нищота Антоніна на занятті з неорганічної хімії  проводять дослід "Отримання борноетилового ефіру" (2016 р.)
   "Забарвлення полум'я леткими сполуками Бору". Дослід проводять студенти фармацевтичного факультету на занятті з неорганічної хімії. (2016 р.) 
 
 
  Студенти фармацевтичного факультету 3 гр. Люшин Лілія та Юрчик Віталій на занятті з неорганічної хімії  проводять дослід "Отримання оксиду та діоксиду Нітрогену та дослідження їх властивостей" (2016 р.)
 Кафедра  загальної хімії 2016р. День Вишиванки. (2016 р.)
 
Студент фармацевтичного факультету 1 гр. Лимар Артем на занятті з неорганічної хімії  проводить дослід "Отримання водню  та дослідження його властивостей"  (2017 р.)
Студентка фармацевтичного факультету 1 гр. Третяк Катерина на занятті з неорганічної хімії  проводить дослід "Відновлення воднем CuO"  (2017 р.)
 
Студент фармацевтичного факультету 1 гр. Невеличук Костянтин на занятті з неорганічної хімії  проводить дослід "Відновні властивості молекулярного водню"  (2017 р.) Студенти фармацевтичного факультету 5 гр. Павловська Анна, Бондар Інна, Панасюк Тетяна на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення окиснюваності води" (2017 р.)
 
 
 Студентка фармацевтичного факультету 5 гр. Левицька Лідія на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводить дослід "Характеристика хімічного складу природних вод"  (2017 р.)
Студенти фармацевтичного факультету 5 гр. Когут Мар'яна та Леськів Олена на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення окиснюваності води"  (2017 р.)
 Студенти фармацевтичного факультету 2 гр. Боса Оксана та Гвоздик Наталія на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення тимчасової твердості води" (2017 р.)
 Студентка фармацевтичного факультету 3 гр. Басенко Оксана на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводить дослід "Визначення фосфатів у природних водах"   (2017 р.)
 Студенти фармацевтичного факультету 4 гр. Блажко Іванна та Гусейнова Юлія на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення тимчасової твердості води" (2017 р.)
 
 Студенти фармацевтичного факультету Партола Дарія (3 гр.) та Гадуп' як Мирослав (4 гр.) на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення загальної твердості води"  (2017 р.) 
 
 
 
 
 
 
 Студент фармацевтичного факультету 2 гр. Кузьма Мирослав на занятті з неорганічної хімії  проводить дослід "Забарвлення полум'я солями лужних та лужно-земельних металів" (2017 р.)
 
 
 Студенти фармацевтичного факультету Павловська Анна та Панасюк Тетяна (5 гр.) на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Колориметричне визначення іонів феруму (ІІІ) у воді"  (2017 р.)
  Студенти медичного факультету 35 групи I курсу на занятті з медичної хімії  проводять дослід "Визначення кислотності шлункового соку"  (2017 р.)


Comments