Колектив‎ > ‎

Бурмас Наталія Іванівна

    
                                                                              Освіта та трудова діяльність:
        2008 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка й отримала диплом з відзнакою за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія”.

З 2009 по 2011 р.р. працювала асистентом кафедри фармацевтичної хімії у ДВНЗ «Тернопільський  державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України». З 2011 по 08. 2015 р.р. працювала старшим лаборантом кафедри загальної хімії на 0,5 ставки та асистентом цієї ж кафедри на 0,5 ставки.

З 09. 2015 р. і по даний час працює асистентом кафедри загальної хімії, де викладає курси «Медична хімія» та «Біологічна та біоорганічна хімія» для україно- та англомовних студентів на медичному та стоматологічному факультетах і курс «Медична хімія» для студентів дистанційної форми навчання ННІ медсестринства.

 

Наукова діяльність:

         У 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Вікові особливості окиснювальних процесів у щурів за умов поєднаного впливу туберкулостатиків і шестивалентного хрому» і здобула науковий ступінь кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.04 – біохімія. Науковий керівник – д. б. н., проф. Фіра Л. С.

 Наукові інтереси:

Особливості метаболічних порушень у організмі тварин уражених важкими металами та медикаментозними засобами.

 Публікації:

Автор та співавтор понад 30 наукових та навчально-методичних публікацій.

Підсторінки (1): Наукові публікації
Comments