Нагородження переможців першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (2023 рік) 

Польовий Д.О. разом із студентами відвідав виставу “Вуйцьо Ангел” у тернопільському драматичному театрі  (2022 рік)

Студенти групи СС - 102 разом із куратором доц. Бойко Л.А. відвідали презентацію книги “Страшна книжка”  (2022 рік) 

Студенти 1-5 курсів фармацевтичного факультету на екскурсії у хімічній лабораторії Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України   (2022 рік) 

Студенти 1-5 курсів фармацевтичного факультету на екскурсії у Тернопільському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України   (відділ дослідження матеріалів речовин та виробів) (2022 рік) 

Студенти 1 курсу фармацевтичного факультету Шевців Марко-Тарас і Синіцький Юрій на занятті студентського наукового гуртка.  Виконання роботи "Очистка рідин методом перегонки при атмосферному тиску"  (2021 рік) 

Студенти 1 курсу фармацевтичного факультету Москалюк Надія, Гураль Софія і Семчишин Софія на занятті з загальної та неорганічної хімії.  Виконання роботи "Експериментальне визначення розчинності калій біхромату"  (2021 рік)

Студенти 2 курсу медичного факультету на занятті з медичної хімії. Тема лабораторного заняття "Приготування розчинів"  (2021 рік)

Іноземні студенти 1 курсу на занятті з медичної  хімії. Тема лабораторного заняття "Структура та властивості корбонільних сполук. Альдегіди та кетони"  (2021 рік)

Студент 2 курсу фармацевтичного факультету на занятті з органічної хімії. Тема лабораторного заняття "Рефрактометрія"  (2020 рік)

Студенти 2 курсу фармацевтичного факультету на заняття з органічної хімії. Тема лабораторного заняття "Поляриметрія" (2020 рік)

доц. Михалків М.М, доц. Загричук Г.Я., доц. Івануса І.Б. на стажуванні у Люблінському медичному університеті (2019 рік)

 Викладачі кафедри проводять захід "1 вересня - День знань"  (2019 рік)

Дослід "Магічний пісок", захід "1 вересня - День знань"  (2019 рік)

 Дослід "Фараонові змії", захід "1 вересня - День знань"  (2019 рік)

Дослід "Магія вогню", захід "1 вересня - День знань"  (2019 рік)

 Студентка фармацевтичного факультету Михайловська Катерина (2 гр.) на занятті з неорганічної хімії проводить дослід  "Добування водню при взаємодії алюмінію та лугу"  (2018 рік) 

 Студент фармацевтичного факультету Богданець Максим (1 гр.) на занятті з курсу "Біогенні елементи"  доповідає на тему "Біоелементи - органогени"  (2018 рік) 

 6-ті  наукові пікніки. Дослід "Природний рН-метр" (2018 рік)

 Команда ТДМУ на 6-тих наукових пікніках (2018 рік) 

 6-ті  наукові пікніки. Дослід "Змішуване та незмішуване" (2018 рік)

 6-ті  наукові пікніки. Дослід "Природне фільтрування"  (2018 рік) 

  6-ті  наукові пікніки. Дослід "Хімічний свтлофор"  (2018 рік)

  6-ті  наукові пікніки. Дослід "Тектонічна суміш"  (2018 рік)

Студент фармацевтичного факультету 1 гр. Лимар Артем на занятті з неорганічної хімії  проводить дослід "Отримання водню  та дослідження його властивостей"  (2017 рік)

Студентка фармацевтичного факультету 1 гр. Третяк Катерина на занятті з неорганічної хімії  проводить дослід "Відновлення воднем CuO"  (2017 рік)

 Студентка фармацевтичного факультету 5 гр. Левицька Лідія на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводить дослід "Характеристика хімічного складу природних вод"  (2017 рік)

Студенти фармацевтичного факультету 5 гр. Когут Мар'яна та Леськів Олена на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення окиснюваності води"  (2017 рік)

 Студенти фармацевтичного факультету 4 гр. Блажко Іванна та Гусейнова Юлія на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення тимчасової твердості води". Робота до т.е. (2017 рік)

 Студенти фармацевтичного факультету 4 гр. Блажко Іванна та Гусейнова Юлія на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення тимчасової твердості води". Робота після т.е. (2017 рік)

 Студенти фармацевтичного факультету Павловська Анна та Панасюк Тетяна (5 гр.) на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Колориметричне визначення іонів феруму (ІІІ) у воді"  (2017 рік)

  Студенти медичного факультету 35 групи I курсу на занятті з медичної хімії  проводять дослід "Визначення кислотності шлункового соку"  (2017 рік)

 Студенти фармацевтичного факультету 2 гр. Боса Оксана та Гвоздик Наталія на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення тимчасової твердості води" (2017 рік)

 Студентка фармацевтичного факультету 3 гр. Басенко Оксана на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводить дослід "Визначення фосфатів у природних водах"   (2017 рік)

 Студенти фармацевтичного факультету Партола Дарія (3 гр.) та Гадуп' як Мирослав (4 гр.) на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення загальної твердості води". Робота до т.е.  (2017 рік)

 Студенти фармацевтичного факультету Партола Дарія (3 гр.) та Гадуп' як Мирослав (4 гр.) на занятті з курсу "Біогенні елементи"  проводять дослід "Визначення загальної твердості води". Робота після т.е.  (2017 рік)

  Студенти фармацевтичного факультету 3 гр. Люшин Лілія та Юрчик Віталій на занятті з неорганічної хімії  проводять дослід "Отримання оксиду та діоксиду Нітрогену та дослідження їх властивостей" (2016 рік)

 Кафедра  загальної хімії. День Вишиванки (2016 рік)

  Студентки фармацевтичного факультету 1 гр. Снігур Олександра та Нищота Антоніна на занятті з неорганічної хімії  проводять дослід "Отримання борноетилового ефіру" (2016 рік)

    "Забарвлення полум'я леткими сполуками Бору". Дослід проводять студенти фармацевтичного факультету на занятті з неорганічної хімії. (2016 рік) 

Студентка фармацевтичного факультету 5 гр. Атаманюк Ольга на занятті з неорганічної хімії проводить дослід "Відновлення воднем оксиду купруму (ІІ)" (2016 рік)

 Студентка фармацевтичного факультету 5 гр. Гулька Іванна виконує завдання теоретичної частини заняття з неорганічної хімії (2016 рік)

Студенти 1 курсу фармацевтичного факультету Шевців Марко-Тарас і Синіцький Юрій на занятті студентського наукового гурткаВиконання роботи "Очистка рідин методом перегонки при атмосферному тиску"  (2021 рік)

Студенти 1 курсу фармацевтичного факультету Москалюк Надія, Гураль Софія і Семчишин Софія на занятті з загальної та неорганічної хімії.  Виконання роботи "Експериментальне визначення розчинності калій біхромату"  (2021 рік)